شرایط اخذ ویزا استارت آپ کانادا Startup Visa ۲۰۲۱

برای اخذ ویزای استارت آپ کانادا باید چه شرایطی داشته باشید؟

 1. یکی از مهم ترین شرایطی که برای اخذ ویزای استارت آپ کشور کانادا لازم است، این است که باید ثابت کنید طرح و ایده ی شما قابلیت بازدهی و اشتغال زیادی را دارد و قابل انجام می باشد. علاوه بر این باید یکی از سازمان هایی که توسط اداره ی مهاجرت کانادا معرفی شده است طرح و ایده ی شما را مورد حمایت قرار دهند. به این ترتیب شما یک نامه مبنی بر تأیید طرح خود دریافت می کنید که در پروسه ی اخذ ویزای استارت آپ کانادا بسیار موثر است.
 2. یکی دیگر از شرایط اخذ ویزای استارت آپ کانادا مدرک تحصیلی معتبر می باشد. یکی از شرایط اخذ این ویزا تحصیل به مدت حداقل ۱ سال در موسسه های آموزش عالی می باشد.
 3. داشتن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی برای اخذ ویزای استارت آپ کانادا بسیار کمک کننده می باشد. به طور قطع می توان گفت افرادی که یک مدرک زبان معتبر به زبان های انگلیسی یا فرانسوی را داشته باشند، شانس بیشتری را برای اخذ ویزای استارت آپ خواهند داشت. نمره ی قبولی برای مدرک زبان آیلتس و همچنین TEF فرانسه نمره ی ۵ می باشد.
 4. یکی دیگر از شرایط اخذ ویزای استارت آپ کانادا نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه ای توسط فرد می باشد. همچنین افراد باید گواهی سلامت جسمی و روانی خود را ارائه دهند.
 5. یکی از مهم ترین شرایط های ویزای استارت آپ کانادا تأمین سرمایه ی تخمین زده شده می باشد. نگران نباشید این سرمایه ها به وسیله سازمان هایی که اداره ی مهاجرت کانادا معرفی کرده است تأمین می شود. اما شما باید یکی از این سازمان ها را به سرمایه گذاری در طرح خود متقاعد کنید.

 

نامه ی پشتیبان چیست؟

نامه ی پشتیبان یا نامه ی حمایتی، یکی از شرایط مهم برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا می باشد. این نامه ی پشتیبان یا حمایتی توسط یکی از سه سازمان سرمایه گذاری که معرفی کردیم صادر می شود. برای دریافت نامه ی پشتیبان باید ابتدا با یکی از این سازمان ها تماس برقرار کنید و با ارائه ی طرح خود آن ها را متقاعد به سرمایه گذاری کنید. پس از تأیید طرح شما توسط یکی از این سازمان ها، نامه ی پشتیبان یا نامه ی حمایتی برای شما ارسال می شود.

همانطور که اشاره کردیم ارائه ی این نامه از شرایط اصلی صدور ویزای استارت آپ می باشد و در صورت نداشتن این نامه درخواست ویزای شما لغو خواهد شد.

 

 

برای مهاجرت استارت اپ کانادا باید تا چه حدی به زبان انگلیسی تسلط داشته باشیم؟

یکی از مزایای مهاجرت به کشور کانادا این است که، کشور کانادا دارای دو زبان رسمی می باشد. انگلیسی و فرانسوی دو زبان رسمی کشور کانادا می باشند که متقاضیان مهاجرت به کانادا می توانند مدرک معتبر یکی از این زبان ها را دریافت کنند. بر اساس قوانین مهاجرتی کشور کانادا افرادی که تقاضای ویزای استارت آپ را به اداره ی مهاجرت این کشور ارائه می دهند، باید دارای حداقل نمره ی لازم در مدارک معتبر زبان مانند آیلتس برای انگلیسی و TEF برای زبان فرانسوی باشند. حداقل نمره ی قبولی در هر کدام از این آزمون ها و مدارک زبان نمره ی ۵ می باشد.

یکی از مزیت های درخواست ویزای استارت آپ کانادا، این می باشد که می توان تا ۴ یا ۵ ماه بعد از ارائه ی اولین درخواست به اداره ی مهاجرت، مدرک زبان را نیز ارائه داد.

 

ویزای استارت آپ کانادا چه مزایایی دارد؟

دریافت ویزای استارت آپ یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا و همچنین دریافت اقامت این کشور می باشد. دریافت این ویزا دارای مزیت های زیادی می باشد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

 1. داشتن ویزای استارت آپ باعث می شود سریع تر بتوانید اقامت دائم کشور کانادا را بدست آورید.
 2. دریافت ویزای استارت آپ کانادا یکی از کم هزینه ترین روش های دریافت ویزای کانادا می باشد.
 3. با داشتن این ویزا می توانید در کشور کانادا در خواست مجوز کار بدهید.
 4. افراد متقاضی این ویزا می توانند برای اخذ اقامت همسر و فرزندان خود نیز اقدام کنند.
 5. دریافت این ویزا نیاز به صرف زمان زیادی ندارد.
 6. با داشتن این ویزا تحت حمایت کشور کاندا خواهید بود و توجهی به موفقیت و شکست طرح شما نخواهد شد.

 

 

هنگام ورود به کشور کانادا باید چه مواردی را همراه خود داشته باشیم؟

افرادی که ویزای استارت آپ را دریافت کرده اند قبل از ورود به کشور کانادا باید مدارکی را آماده کنند تا در هنگام ورود به این کشور مشکلی وجود نداشته باشد. از جمله این مدارک می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. باید پاسپورت معتبر را در دست داشته باشید و پاسپورت شما باید به صورت کامل قانونی باشد.
 2. افراد باید ویزا و تأییدیه ی اقامت خود در کانادا را به همراه داشته باشند. همچنین باید توجه کنید که تاریخ انتقضای این مدارک نرسیده باشد.
 3. مدارکی که تمکن مالی شما را تضمین کند.
 4. باید توجه داشته باشید که افسر اداره ی مهاجرت از شما سوالاتی را می پرسد که باید به درستی و به صورت کامل به آن ها پاسخ دهید. در صورت ناقص یا اشتباه بودن پاسخ های شما افسر می تواند اجازه ی ورود به این کشور را از شما سلب کند.

 

حتما قبل از مهاجرت کانادا و درخواست اقامت کانادا بخوانید:

پس افرادی که قصد اقامت کانادا را دارند در ابتدا سعی کنند وکلا را شناسایی کنند و فرق بین وکیل مهاجرت به کانادا و مشاورین مهاجرت به کانادا را بدانند و بعد از این مرحله بهترین وکیل مهاجرت کانادا را با تحقیقات و رزومه افراد شناسایی کرده تا بتوانند به هدف خود و گرفتن اقامت دائم کانادا رسیده و بتوانند یک شرایط بهتر و یک تجربه جدید را در زندگی خود به دست آورند.

شاید متقاضیان فکر کنند مبحث داشتن بهترین وکیل مهاجرت کانادا بسیار پیش پا افتاده باشد ولی عملا به هیچ عنوان این طور نیست، چرا که اگر متقاضیان مهاجرت به کانادا وقتی با یک وکیل و یا مشاور قرار داد ببندند اگر پرونده شکست بخورد برای سابقه فرد بسیار تأثیرگذار است و عملا سابقه فرد متقاضی مهاجرت به کانادا منفی می شود

چون در تمام برنامه های مهاجرتی کانادا این سئوال مطرح می‌شود که آیا سابقه تشکیل پرونده را دارا هستید و یا سابقه ریجکتی شدن را دارید یا خیر؟

و اگر چنانچه این اتفاق افتاده باشد شرایط پرونده مهاجرتی فرد بسیار سخت می‌شود و اگر چندین بار این اتفاق افتاده باشد عملا تمامی شانس‌های خود برای مهاجرت به کانادا را از دست می‌دهد.

از نگاه دیگر اگر بتوانید با تحقیقات و بدون عجله به دنبال وکیل مهاجرت به کانادا بگردید و انتخاب درستی کنید، آن موقع این امر باعث می شود که هم از لحاظ هزینه‌های پرونده مهاجرتی و هم از لحاظ شدنی بودن و اجرایی بودن پرونده در یک زمان مشخص و کوتاه و به نتیجه رسیدن آن خیالتان راحت باشد.

در نتیجه مبحث بهترین وکیل کانادا در روند روبه رشد پرونده های مهاجرتی بسیار اثر گذار می شود لذا به متقاضیان مهاجرت به کانادا این توصیه می شود که حساسیت بیشتر را به خرج دهند که پرونده و همین طور آینده افراد دچار مشکلات نشود.

و این امر از نوعی دیگر هم قابل بررسی می باشد و آن مسیر پرونده می باشد اگر وکیل با توجه به شرایط شما بتواند بهترین گزینه و کم خرج ترین را به شما پیشنهاد دهد در یک مدت زمان کوتاه موجب گرفتن اقامت کانادا می شود.

حقوق مهاجرت شاخه ای از حقوق است بنابراین تشخیص قانون صالح و مرجع رسیدگی صالح موضوع بسیار مهمی است.

در مورد قوانین مهاجرتی کانادا قوانین اصلی وجود دارد و یک سری هم عوامل فرعی هستند که وکیل مهاجرت به کانادا به آنها استناد می‌کند.

منابع فرعی بسیار مهمی که رویه قضائی نام دارد موجود است. به این دلیل وکیل مهاجرت به کانادا وقتی وارد یک پرونده جدید می شود از ابتدای امر وقتی که می‌خواهد یک لایحه را به اداره مهاجرت کانادا ارائه کند بهتر این است به قوانین فرعی مهاجرتی استناد کند که تمامی این منابع مشخص شده می‌باشد.

در بعضی از مواقع پرونده‌هایی وجود دارد که وکیل و یا مشاور به روی آنها ضعیف کار کرده است و به دلیل آن است که داخل لایحه چیزی نوشته نشده است.

وکیل در پرونده های مهاجرتی باید ثابت کند که مسلط به قوانین روز است و با دانستن قوانین بتواند لایحه مناسب در خور پرونده ارائه دهد یعنی عملا بحث ، بحث فرم پر کردن نیست!

یعنی وکیل مهاجرت به کانادا باید بداند که آیا اگر قرار بر این باشد که لایحه ای را ارائه کند بداند که استثناعات شامل این پرونده مهاجرتی می شود.

 

درباره سازمان وکالتی مهاجرتی زرین کانادا

 این شرکت سابقه پذیرش بیش از ۳ هزار پرونده در زمینه مهاجرت، با ضریب موفقیت بالای ۹۰٪ را در کارنامه خود دارد.

علل عدم موفقیت در برخی پرونده های اندک این شرکت هم مشکلات پزشکی و یا عدم ارائه مدارک درست و واقعی از سوی کلاینت بوده است.

وکیل امور مهاجرتی ما وکیل رسمی دادگستری کانادا، عضو کانون وکلای انتاریو کانادا و مستقر در تورنتو است.

او دارای ۱۷سال سابقه وکالت بین المللی در کشورهای ایران، امارات متحده عربی و کانادا میباشد و همچنین قبل از شروع فعالیت خود به عنوان وکیل کانادایی، از سال ۲۰۱۶ عضو کانون مشاورین رسمی مهاجرت کانادا iccrc بوده است و تنها وکیل ایرانی کانادایی با سابقه عضویت در کانون وکلای ایران و شورای مشاورین مهاجرین کانادا است.

تمام تلاش ما یافتن بهترین راه های مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط شماست و با بهره بردن از بهترین مشاورین و وکلا در این زمینه همواره یکی از موفق ترین شرکت های فعال در زمینه مهاجرت بوده ایم.

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط خود برای مهاجرت و اقامت کانادا با کارشناسان ما در تماس باشید و یا از طریق پر کردن فرم داخل وب سایت منتظر تماس کارشناسان ما با شما باشید.  

شماره تماس: ۷۲۸۱۹ ۰۲۱

 

/ 0 نظر / 35 بازدید