5 شغل پردرآمد و پولساز در سال ایران که پول پارو می کنند

انتخاب شغل یکی از مهم ترین دغدغه های افراد است، بدون شک همه افراد دوست دارند شغلی داشته باشند که درآمد بالایی داشته باشد. حتما شما هم جز این دسته از افراد هستید و قصد دارید یک شغل پردرآمد و پولساز را شناسایی کرده و آینده شغلی خود را متحول کنید.

اگر به دنبال متحول کردن آینده شغلی خود هستید تا انتها این مطلب با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم شما را با 5 شغل پردرآمد و پولساز آشنا کنیم.

پردرآمدترین مشاغل در ایران کدامند؟

در گذشته افراد بر این تصور بودند که تنها راه کسب درآمد تحصیلات دانشگاهی و دریافت مدرک است. اما با گذشت زمان و اشباع شدن تحصیلات دانشگاهی دیگر مدرک برای ورود به بازار کار مشاغل مهم نبوده و دانش و مهارت شرط لازم موفقیت می باشد.

این موضوع باعث داغ شدن رشته های فنی در بازار کار شد. رشته هایی که ورود به آنها نیاز به تحصیلات و مدرک دانشگاهی نداشته و تنها از طریق یادگیری مهارت های حرفه ای می توانید وارد بازار کار آنها شده و به درآمد بالایی دست یابید.

بنابراین اگر به دنبال یک شغل پردرآمد هستید و مدرک دانشگاهی نداشته یا علاقه ای به گذران زمان و هزینه در دانشگاه ها ندارید در یکی از مشاغلی که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم فعالیت کرده و برای یادگیری مهارت های مورد نیاز آن اقدام کنید.

شغل تعمیرات موبایل

1.شغل تعمیرات موبایل و لپ تاپ

با نگاه به دنیای امروز متوجه نقش مهم موبایل و لپ تاپ در انجام امور می شوید. به دلیل کاربردهای بسیار این لوازم امروزه افراد بسیاری از امور روزمره خود را از این طریق این دستگاه های هوشمند انجام می دهند. با افزایش استفاده از این لوازم احتمال خراب شدن آنها افزایش یافته و این موضوع نیاز به تعمیرات لپ تاپ و موبایل را افزایش می دهد.

بنابراین اگر به دنبال یک شغل پردرآمد و پولساز در سال پیش رو هستید و می خواهید پول پارو کنید از این شغل غافل نشوید.

تعمیرکار موبایل و لپ تاپ شخصی است که مهارت لازم در عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری انواع مدل ها و برندهای موبایل و لپ تاپ را دارد.  با شرکت در یک دوره آموزش تعمیر موبایل می توانید در مدت زمانی کوتاه به این مهارت ها دست یافته و در بازار کار به فعالیت مشغول شوید.

2.شغل آرایشگری

آرایشگری از دیگر مشاغل پردرآمدی است که در سال های اخیر بازارکار آن بسیار داغ شده است. همانطور که می دانید خانم ها امروزه توجه بسیاری به زییایی داشته و برای زیباتر شدن هزینه های بسیاری انجام می دهند.

رشته های آرایشگری تنوع و دسته بندی های گوناگونی دارد، در این میان کاشت ناخن، رنگ و مش مو، پاکسازی پوست، گریم، آرایش صورت و عروس از دیگر رشته ها طرفداران بیشتری داشته و درآمد بالایی دارد.

اگر به این حرفه علاقه مند هستید توصیه می کنیم با توجه به علاقه یکی از این رشته ها را انتخاب کرده و برای یادگیری مهارت های مورد نیاز آن اقدام نمایید.

شغل تعمیرات پکیج

3.مشاغل تعمیراتی و تاسیساتی

از دیگر مشاغلی که در دنیای امروز از بازار کار و درآمد خوبی برخوردار می باشد، مشاغل حوزه تاسیسات و تعمیراتی می باشد. این مشاغل شامل رشته های گوناگونی از قبیل: نصب و تعمیرات پکیج و کولر گازی، تعمیرات لوازم خانگی، لوله کشی آب و گاز، برق کشی ساختمان و غیره می باشد.

با رشد و توسعه ساختمان سازی و ورود دستگاه ها و لوازم جدید بازارکار تمامی این رشته ها بسیار عالی می باشد. به طور مثال یک تعمیرکار و نصاب کولرگازی و پکیج حرفه ای متوسط درآمد 20 تا 50 میلیون تومان در ماه کسب می کند.

امروزه آموزشگاه های متعددی دوره های آموزشی مرتبط با این مشاغل را برگزار کرده و به شما فوت و فن های ورود به این مشاغل را یاد می دهند. بنابراین اگر به این دسته از مشاغل علاقه مند هستید و می خواهید یک تعمیرکار حرفه ای کولر گازی یا پکیج شوید توصیه می کنیم ابتدا و با پرداخت هزینه ای ناچیز دوره آموزش تعمیرات کولر گازی یا پکیج یا برق ساختمان را سپری کرده و خود را برای ورود به بازار کار آماده نمایید.

4.مشاغل مرتبط با خودرو

مشاغل خودرویی نیز از دیگر مشاغلی است که همواره و در تمامی کشورها از بازار کار خوبی بهره مند می باشد. این مشاغل نیز دسته های گوناگونی دارند، شغل مکانیک خودرو، برقکار خودرو، صافکاری و نقاشی، تعمیرکار ایسیو، تعمیرکار گیربکس برخی از بهترین مشاغل در این حوزه می باشد.

امروزه با افزایش تعداد خودروها و تغییر در سبک زندگی افراد شاهد رونق هر چه بیشتر مشاغل مرتبط با خودرو هستیم، بنابراین اگر به خودرو و شغل های مرتبط با آن علاقه مند هستید از این شغل ها غافل نشوید. مثلا تعمیرکار ایسیو خودرو یکی از مشاغل تخصصی مرتبط با خودرو است که با شرکت در یک دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو می توانید با صفر تا صد آن آشنا شده و وارد بازارکار شوید.

همچنین مکانیکی خودرو نیز از دیگر مشاغلی است که درآمد بالایی داشته و در تمامی شهرها و کشورها از بازار کار خوبی برخوردار است.

شغل تعمیرات ایسیو

5.مشاغل حوزه نرم افزار و آی تی

با پیشرفت تکنولوژی و نقش مهم اینترنت در انجام صحیح امور، مشاغل حوزه نرم افزار و آی تی رونق بسیاری یافته است. برنامه نویسی، سئو، طراح اپلیکیشن، طراح سایت از جمله شغل های پردرآمد در این حوزه می باشد که با یادگیری و کسب مهارت های مورد نیاز آنها می توانید به موفقیت دست یافته و درآمد بالایی کسب نمایید.

معرفی آموزشگاه فنی برق، مرکز تخصصی آموزش برق، الکترونیک و مکانیک

مجتمع فنی برق یکی از معتبرترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در کشور است که به صورت تخصصی و کاملا عملی به آموزش صفر تا صد مفاهیم برق و الکترونیک پرداخته و هر ساله کارآموزان بسیاری را برای ورود به بازار کار آماده می کند.

این آموزشگاه دوره های آموزشی خود را به صورت عملی و در کارگاه های مجهز برگزار کرده و مفاهیم توسط اساتید متخصص و کارآزموده آموزش داده می شوند.

امکان تجدید دوره رایگان، بهره مندی از پشتیبانی نامحدود، ارائه مدرک معتبر برخی از مزایای شرکت در دوره های این آموزشگاه است.

دوره های برگزار شده در این آموزشگاه متنوع بوده و در دسته های گوناگون نصب، تعمیرات، برق صنعتی، مکانیک و جوشکاری تقسیم می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های مجتمع فنی برق و همچنین ثبت نام در آنها می‌توانید به وب سایت این مجتمع به آدرس www.fannibargh.com مراجعه نموده یا با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۱۰۲۹ تماس حاصل نمایید.

/ 0 نظر / 35 بازدید