قیمت ایمپلنت دندان در سال جدید (ویژه سال 1400)

قیمت ایمپلنت دندان اولین مواردی است که اغلب افراد به محض شنیدن ایمپلنت دندان به آن فکر می‌کنند. اما باید بگوییم لازم است قبل از توجه به قیمت ایمپلنت دندان  به موارد دیگر و گاهاً مهم‌تری نیز توجه داشته باشید.

همچنین نیاز است که اطلاعات و آگاهی خود را نسبت به فرآیند ایمپلنت و هزینه ایمپلنت بالا ببرید.

هزینه ایمپلنت دندان

دندان‌ها یکی از اجزای بسیار مهم و اساسی در زیبایی ظاهری ما انسان‌ها به شمار می‌روند. علاوه بر زیبایی، دندان یک عضو بسیار بسیار مهم در حیات ما به شمار می‌رود. سلامت سیستم گوارش و حلق و گلوی ما در گروه سلامت دندان‌های ما خواهد بود.

بر همین مبنا است که برای ما انسان‌ها در تمام طول تاریخ دندان جایگاهی بسیار مهم داشته است و در طول زمان نیز علم و دانش بر روی سلامت این عضو بسیار حساس بوده‌اند و هر روزه پیشرفت‌هایی در عرصه داندانپزشکی داشته‌ایم.

باید بگوییم که ایمپلنت دندان یکی از جدیدترین روش‌ها برای جایگزینی دندان‌های ناسالم می‌باشد که در تمام دنیا مورد توجه است. بنا به خاص بودن این روش جایگزینی، هزینه ایمپلنت با دیگر امورات دندانپزشکی متفاوت خواهد بود. بر همین مبنا است که اغلب افرادی که قصد ایمپلنت را دارند در اولین قدم‌ها بیشتر به دنبال آگاهی از هزینه ایمپلنت دندان هستند.

باید گفت که قیمت ایمپلنت به چندین مورد بستگی خواهد داشت که در این متن به آن‌ها خواهیم پرداخت. بنابراین تا انتهای متن ما را همراهی کنید تا علاوه بر ارائه مطالبی در رابطه با ایمپلنت و انواع آن مبحث قیمت کاشت دندان در سال جدید نیز بپردازیم.

چرا ایمپلنت مهم است؟

 همانگونه که گفته شد سلامت و زیبایی دندان‌ها برای ما در اولویت می‌باشد. این اهمیت از همان دوران نوزادی شکل گرفته است. از آن زمان که به مناسب رشد اولین دندان‌ها در فرهنگ ما برای نوزاد جشنی گرفته می‌شود و رشد دندان‌های او را به اطرافیان اطلاع خواهند داد و حتی در افسانه‌های ما آش‌های خاصی با نیت‌های متفاوت پخته می‌شوند و مراسمات خاصی را برای آن در نظر خواهند گرفت.

به همین خاطر است که بیان کردیم که قبل از توجه به قیمت ایمپلنت در تهران باید به این امر دقت داشته باشیم که اگر دندان‌های ما نیازمند کاشت هستند، چگونه به بهترین وجه ممکن این امر را انجام دهیم. چرا که دندان‌ها یکی از اجزاء مهم و ضروری زندگی و سلامت ما محسوب می‌شوند.

علاوه بر زیبایی لبخندها که با وجود دندان‌های سالم، زیباتر می‌شود، نیاز ما به خوراک و در ادامه این فرآیند، نیاز بدن به جویدن کامل و درست غذاها، از جمله عواملی هستند که سلامت دندان و مراقبت از آن‌ها را بسیار مهم کرده است.

تکنولوژی جدید، بشر را در زمینه نظام سلامت به خوبی همراهی و یاری کرده است. از زمانی که تخصص ایمپلنت دندان برای بشر ساخته شده و متخصصان در این حوزه کسب علم نموده‌اند، وضعیت سلامت دندان‌های ما بسیار تغییر کرده‌اند.

ما دیگر مجبور نیستیم درد و زشتی دندان‌های تخریب شده را تا پایان عمر با خود به همراه بکشیم. بلکه به راحتی می‌توانیم در صورت نیاز به کاشت دندان در تهران، به کلیلنک ‌های معتبر مراجعه نماییم و با مناسب ‌ترین قیمت ایمپلنت، هزینه کاشت دندان را بپردازیم.

 

قیمت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چیست؟

اگر به گذشته‌های نه چندان دور نگاهی بیندازید به حتم به یاد خواهید آورد که مادربزرگ و پدربزرگ‌ها و یا گاهاً افراد میانسال اطراف ما بنا به خراب شدن دندان‌ها و کمبود علم و تجربه در دنیای پزشکی، اغلب با دندان‌های مصنوعی سال‌های پایانی عمر خود را طی می‌کردند. در دوران بچگی ما داشتن دندان مصنوعی در زمان پیری به مانند یک امر بدیهی بود. اما با رشد علم و تکنولوژی‌های جدید این ذهنیت به کلی تغییر پیدا کرد.

در واقع امروزه کمتر کسی از درد دندان و یا نداشتن دندان‌های سالم رنج خواهد برد. چرا که با روش کاشت دندان به جای دندان‌های افتاده، دیگر کسی دندان مصنوعی به روش قدیمی نخواهد داشت. در واقع ایمپلنت، جایگزین کردن دندان‌ به روشی جدید است.

کاشت دندان یکی از کارهایی است که توسط متخصص ایمپلنت برای جایگزینی دندان‌ انجام می شود. ایمپلنت دندان در دنیا امر تازه‌ای نیست اما در کشور ما چند سال اخیر بیش از گذشته مورد توجه بوده است. 

اپمپلنت دندان در واقع یک فرآیند است که طی آن یک میله کوچک توسط دکتر، بر روی فک شما جایگذاری می‌شود و تاج دندان بر روی آن قرار می‌گیرد. بسیاری از دندان‌های پوسیده شده قابل ترمیم و یا پر کردن نیستند. خالی ماندن جای آن‌ها نیز هم سلامت فک و صورت را تحت تأثیر قرار می‌دهند و هم بر زیبایی چهره بی‌نهایت اثر گذار خواهند بود.

در این گونه موارد، با صرف هزینه‌های مناسب، می‌توانید بهترین جایگزین را برای این دندان‌های خود ایجاد کنید. تنها چیزی که باید به آن بسیار دقت داشته باشید در کنار قیمت ایمپلنت دندان، دکتر و متخصصی است که کار کاشت دندان را برای شما انجام می‌دهد. چرا که در صورت تبحر متخصص ایمپلنت دندان و استفاده از مواد عالی در حین کار، همچنین مراقبت‌های درست و صحیح شما پس از ایمپلنت، ماندگاری بسیار بالایی خواهند داشت و از آن‌ها بسیار راضی خواهید بود.

 

هزینه ایمپلنت

هزینه ایمپلنت به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه کاشت دندان به چندین مورد بستگی دارد و بنا به این موارد در نهایت کلینیک و یا دکتر شما مشخص خواهد کرد که بابت کاشت دندان چقدر باید هزینه کنید. 

 • کیفیت استخوان فک شما در محل دندان از دست رفته ( در صورت نیاز به پیوند استخوان و پودر استخوان جهت استحکام فک بنا به میزان، نحوه ترمیم استخوان فک و میزان مصرف مواد ترمیم، قیمت ایمپلنت دندان متغییر خواهد بود.)
 • تعداد دندان‌هایی که نیاز به کاشت دارند.
 • نوع و جنس ایمپلنت‌هایی که به کار می‌روند. ( ایمپلنت‌ها انواعی دارند که در ادامه مبحث به توضیح آن خواهیم پرداخت. همچنین جنس ایمپلت‌ها بر حسب کشور سازنده و برند آن‌ها متفاوت خواهد بود.)
 • تعداد ایمپلنت‌های مورد نیاز برای استحکام دندان‌ها.

 

انواع ایمپلنت دندان کدام است؟

ایمپلنت‌ها در یک حالت کلی به استخوان فک وصل می‌شوند و جنس آن‌ها از تیتانیوم است. برای کاشت دندان، قبل از انجام عمل کاشت و مشخص شدن هزینه کاشت دندان، چنیدن مورد توجه دکتر شما قرار می‌گیرد. اولین مورد آن سلامت لثه‌ها و سپس وضعیت فک و استخوان می‌باشد. همچنین علاوه بر موارد یاد شده میزان بلندی و عمق فک در انتخاب نوع ایمپلنت دندان اثر گذار می‌باشد. همگی این موراد می‌تواند بر روی تصمیم نهایی برای هزینه کاشت دندان توسط دکتر شما اثر گذار باشند.

 

قیمت ایمپلنت دندان در تهران

برای مشاهده و آگاهی کامل از قیمت ایمپلنت دندان، قیمت ایمپلنت کره ای و استفاده از تخفیف ویژه قیمت ایمپلنت در دندانپزشکی روشا در جنت آباد پیشنهاد می شود به سایت این کلینیک و مطلب هزینه ایمپلنت دندان در سال 1400 مراجعه نمایید.

 

قیمت انواع ایمپلنت دندان در تهران

 بصورت کلی سه نوع ایمپلنت دندان وجود دارد:

 1. ایمپلنت اندو استیل و یا فرم ریشه‌ای: با مراجعه به کلینیک دندان پزشکی روشا متوجه خواهید شد که رایج ترین نوع کاشت دندان از نوع ایمپلنت‌های ریشه‌ای و یا اندو استیل می‌باشند. این نوع از کاشت‌ها درست همانند ریشه دندان هستند و با عمل جراحی لثه و بیهوشی موضعی، در داخل استخوان فک قرار می‌گیرد. در واقع یکی از ساده‌ترین و معمول‌ترین روش‌های کاشت دندان می‌باشد. در این روش پس از گذشت چند ماه لثه بهبودی کامل خود را به دست می‌آورد و فرد همانند دیگر روش‌ها برای سرعت و کیفیت بهبود حتماً به رعایت درست و دقیق مراقبت‌های بهداشتی نیازمند می‌باشد.
 2. ایمپلنت تیغه‌ای: این نوع از ایمپلنت‌ها همانند ایمپلنت اندو استیل در میان استخوان فک قرار می‌گیرند و پس از چند ماه، روکش و تاج دندان روی آن قرار می‌گیرد. تنها تفاوت آن‌ها این است که این نوع از ایمپلنت‌ها مناسب کسانی است که استخوان فک آن‌ها باریک و کم عرض می‌باشد. بنا به تفاوت‌های در نوع ایمپلنت به کار برده شده، قیمت ایمپلنت دندان تیغه‌ای با ایمپلنت اندو استیل متقاوت خواهد بود.
 3. ایمپلنت ساب پریو استیل: این نوع از ایمپلت‌ها برای فک‌هایی به کار می‌روند که بسیار کوتاه و کم عرض می‌باشند. فرآیند جایگذاری این نوع از ایمپلنت‌ها طی دو مرحله می‌باشد. در مرحله اول استخوان فک شما را به حالتی که بتواند میله ایمپلنت را پذیرش کند، ترمیم می‌شود و سپس مراحل جایگذاری ریشه،  تاج و روکش آن توسط دکتر برای شما انجام می‌گردد. در این روش بنا به کیفیت استخوان همانگونه که قبلاً ذکر شد، عمل پیوند انجام می‌شود و پس از بهبودی نسبی فک، ایمپلنت انجام می‌گردد. بنا به تفاوت نحوه کار و پروسه کاشت دندان در این روش، قیمت ایمپلنت دندان به روش ساب پریو استیل با دو نوع دیگر متفاوت خواهد بود.

 

چند نکته قبل از انجام کاشت دندان

قبل از اینکه تصمیم به کاشت دندان در کلینیک دندانپزشکی روشا بگیرید بهتر است به چند نکته اساسی و مهم توجه داشته باشید:

 • همانگونه که در بالا اشاره کردیم هزینه ایمپلنت را در اولویت‌های بعدتر قرار دهید و قبل از آن‌ها به موارد دیگری که اشاره می‌کنیم بیاندیشید. چرا که همانگونه که خود نیز می‌دانید یکی از اجزای تأثیر گذار در سلامت بدن ما دندان‌های ما هستند.
 • در انتخاب دکتر و دندانپزشک معتبر و با تجربه بسیار دقت داشته باشید.
 • قبل از انجام کاشت دندان در کلینیک دندانپزشکی روشا حتماً دندانپزشک خود را در جریان پرونده پزشکی که دارید بگذارید.
 • تمام روال و مسیر ایمپلنت و مدت زمان فرآیند کاشت دندان را از دکتر خود بپرسید.
 • لازم است قبل از انجام کاشت دندان از فرآیند کاشت دندان به خوبی اطلاع داشته باشید.
 • کاشت دندان به فک و استخوان شما آسیبی وارد نمی‌کند. چرا که با انجام باکیفیت و دقیق این فرآیند و همچنین مراقبت‌های بهداشتی بعد از کاشت، دندان کاشت شده همانند دندان‌های خود شماست و ریشه آن نیز از جنس تیتانیوم است که آسیبی برای بدن ندارد.
 • حالا در این مرحله به قیمت ایمپلنت دندان توجه داشته باشید و دقت کنید. همان اندازه که قیمت بالای ایمپلنت می‌تواند برای شما نگران کننده باشد، قیمت پایین آن نیز باید نگران کننده باشد. چرا که همانطور که اشاره کردیم، بنا به نوع و جنس ایمپلنتی که برای شما به رفته می شود، همچنین مقدار کار و زمانی که کاشت دندان نیاز دارد و نهایتاً شرایط فک و صورت شما، هزینه ایمپلنت متفاوت خواهد بود.

کجا قیمت ایمپلنت 1400 را دریافت کنم؟

اگر می‌خواهید به صورت کامل اطلاعی از قیمت ایمپلنت دندان و هزینه‌های کاشت داشته باشید و یا اینکه می‌خواهید لیست قیمت ایمپلنت‌ دندان را بر اساس جنس و برندهای متفاوت ببینید، از طریق وبسایت کلینیک دندانپزشکی روشا می‌توانید لیست قیمت‌ها را داشته باشید و در صورت داشتن سؤال یا پرسش با کادر این مجموعه ارتباط بگیرید و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

 

چرا کلینیک دندانپزشکی روشا را پیشنهاد می‌کنیم؟

همانطور که در سطور بالا اشاره کردیم کیفیت انجام فرآیند و پروسه کاشت دندان بسیار بسیار مهمتر از قیمت کاشت دندان می‌باشد. چرا که در غیر این صورت علاوه بر اینکه سلامت فک و دندان‌های دیگر شما تحت تأثیر خواهد بود، نگرانی و درد را نیز به شما تحمیل خواهد کرد. برهمین اساس انجام ایمپلنت در کلینیکی مجرب را به شما پیشنهاد کردیم.

مرکز تخصصی دندانپزشکی روشا با همکاری مجرب‌ترین و بهترین متخصصین ایمپلنت و همچنین با استفاده از بهترین تجهیزات و مواد دندانپزشکی در دنیا، کاشت دندان را با مناسب ترین هزینه و با بهترین کیفیت‌ها انجام می‌دهند. از آنجایی که کلینیک دندانپزشکی روشا با متخصصین ماهر کار کاشت را انجام می‌دهند با معاینه فک و استخوان در همان مراحل اولیه هزینه ایمپلنت دندان را برای شما مشخص می‌کنند و در ادامه روند تغییری در مقدار هزینه کاشت نخواهید داشت. همچنین متخصص ایمپلنت در مرکز تمامی موارد لازم را برای دریافت مشاوره‌های ایمپلنت را به صورت رایگان در اختیار شما  قرار می‌دهد.

شما با مراجعه به آدرس وبسایت (roshadent.com) می‌توانید با این کلینیک آشنا شوید و در صورت نیاز با کادر کلینیک دندانپزشکی روشا تماس تلفنی داشته باشید و مشاوره‌های لازم خود را دریافت نمایید. همچنین با مراجعه به سایت می‌توانید قیمت ایمپلنت دندان در سال جدید را مشاهده نمایید و در صورت داشتن سؤال و یا راهنمایی با کادر درمانی این مجموعه تماس داشته باشید و پاسخ‌های خود را دریافت نمایید و پس از دریافت اطلاعات و اگاهی ‌ای لازم با آسودگی خاطر با مناسب ترین هزینه کاشت دندان را به خوبی انجام دهید و از مراحل کاشت دندان خود همراه با متخصصان کلینیک، نهایت رضایت را داشته باشید.

/ 0 نظر / 42 بازدید